0

Kulturní a informační služby města Přerova p.o.

Městský dům Přerov

Městský dům Přerov

Na kole: 9. 2. - 24. 3. 2017 PRODLOUŽENO DO 7. 4. 2017

Kadlíček

Pro velký úspěch a na četné dotazy návštěvníků reagujeme prodloužením výstavy fotografií Pavla Kadlíčka „Na kole“ až do pátku 7. dubna.

A co víc!  Tento poslední den výstavy se s autorem můžete od 17 hodin ještě jednou setkat v Pasáži v improvizované besedě s názvem Na cestě. A nejen to. Poslechnete si také něco z kuchyně D.U.B.music a navíc si případně můžete zakoupit některé vystavené fotografie.


Výstava s názvem "Na kole" přiblíží návštěvníkům známého muzikanta (D.U.B.music), cestovatele a sportovce Pavla Kadlíčka, tentokrát jako fotografa. Dosud projel na kole několikrát Evropou, Blízkým Východem, Severní a Jižní Amerikou. Máte se na co těšit!

  • ikona souboruPlakát
  • Vernisáž - 9. února 2017 v 17 hodin

Kadlíček Pavel

180cm/80kg. Cestovatel, muzikant, cyklotramp, sportovec, blogger, divadelník, glosátor. Tvrdohlavý, citlivý, romantik. Jako datum narození udává „pozdní socialismus“.

Bydliště: Rokytnice u Přerova.

Vychován společně se starším bratrem v nadprůměrně dobrosrdečné rodině, což pozitivně formuje jeho další vývoj. Po střední škole pracuje pro České dráhy a Telecom, avšak vrozené geny po jeho matce jej nutí cestovat a objevovat. Na nějaký čas se usazuje v jihozápadní Francii, která natrvalo ovlivňuje jeho život. Po návratu zakládá úspěšnou multižánrovou hudební skupinu D.U.Bmusic a formuje hudebně-divadelní sdružení D.U.Bcompany. S rokem 2000 objevuje krásu cestování v sedle kola.

Do dnešního dne projel několikrát na kole Evropou, Blízkým Východem, Severní a Jižní Amerikou. Stává se oblíbeným účastníkem cestovatelských přednášek i hostem České televize. Je úspěšným účastníkem při maratonech horských kol a jezdcem obtížného závodu Salzkammergut Trophy. Jezdí na značce Salsa Fargo. Pracuje jako technik firmy Toom interier s.r.o. v Přerově. Je ženatý, hrdý otec dcery Amálky. Miluje život.

„..Ahoj. Jmenuji se Pavel Kadlíček. Nikterak nevyčnívám, ani nezapadám. Tam někde v nitru jsem světoběžník, jenž prošel svět snad pětkrát křížem krážem – vždy po zhasnutí lampy na nočním stolku. Pravý světoběžník má mapy v knihovně. Já mám mapy dokonce i na toaletě. Pro všechny případy tam mám i atlas světa. Člověk nikdy neví. Jsem ďáblem posedlý cyklista a náruživý muzikant, což je pro duši světoběžníka přímo třaskavá směs. Takto v sedle kola objevuji svět a v hlavě rodí se mi hudba z potěšení. Mé koníčky se vlastně obohacují navzájem. Nestrádám.“


Kadlíček Pavel

Kadlíček Pavel


8.2.2017 8:54:21 - aktualizováno 3.4.2017 6:24:35 | přečteno 499x | KIS města Přerova
 
Mapa webu
load